O towarzystwach

Historia Towarzystw Biznesowych S.A.

Największym motorem ludzkiego działania są wartości. Dlatego wybraliśmy najszlachetniejsze z nich jako nasze własne.

 

Wartości i ideały chrześcijańskie wcielamy w życie w codziennej pracy, biznesie i działalności społecznej. Jednocześnie od czasu do czasu organizujemy również rekolekcje skierowane do osób przedsiębiorczych.

Od siedmiu lat budujemy w Polsce przestrzeń przyjazną przedsiębiorcom, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich. Dlatego podczas spotkań kilka minut poświęcamy na inspirującą lekturę duchową, ściśle związaną z aktywnością zawodową i biznesową. Ponadto na nasze spotkania zapraszamy regularnie przedstawicieli fundacji, dzieł miłosierdzia oraz innych NGO’sów, by opowiedzieli nam o swojej pracy.

Członków

%

członków przedłuża abonament

akcjonariuszy

Możesz zostać Członkiem Towarzystw Biznesowych:

Bez względu na to czym się zajmujesz

Bez względu na wielkość swojej firmy

Bez względu na swoje doświadczenie

O towarzystwach

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest wzrost obrotów naszych firm. Spotykamy się po to, by dzięki networkingowi pozyskać nowe kontakty i kontrakty.

Na tym jednak nie koniec. Dzięki Towarzystwom mamy możliwość rozwoju własnych umiejętności szczegółowych (cotygodniowe prelekcje ekspertów różnych dziedzin, przepływ wiedzy od innych członków TB) oraz ogólnobiznesowych (autoprezentacja, sprzedaż).

Spotkania Towarzystw wspierają przedsiębiorców w budowaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych – tak, by były one trwałe i oparte na solidnych podstawach, co przekłada się na ich efektywność i płynącą z niej satysfakcję.

Wybierz odpowiednią formę spotkań dla Ciebie!

Śniadania biznesowe

Wieczory Towarzystw Biznesowych

Klub Towarzystw Biznesowych

Towarzystwa Biznesowe dają mi możliwość ubogacania się dzięki relacjom z ludźmi o przeróżnym doświadczeniu i połączonych wspólnymi wartościami i troską o odpowiedzialne prowadzenie swoich firm.

Magdalena Banks

Dołącz do społeczności nastawionej na pomaganie!

miast w całej Polsce

grup networkingowych

przedsiębiorstw z różnych branż

Spotkałam ludzi, którzy mnie motywują, inspirują, pomagają rozwijać moją działalność. Polecam z całego serca!

Dlaczego wstaję na 7 rano, żeby być na śniadaniu biznesowym i spędzić tutaj co czwartek 2 godziny? Wychodzę z takiego założenia, że jeżeli coś dam drugiej osobie, to zawsze otrzymuję także coś dla siebie. Mam ogromną radość z tego, że tutaj mogę dzielić się kontaktami, wiedzą, doświadczeniem — i zwrot w moją stronę przychodzi sam. Daje mi to ogromną satysfakcję i właśnie dlatego wstaję na 7 rano.

W Towarzystwach Biznesowych rośnie człowiek i rośnie biznes. Najbardziej konkretna organizacja networkingowa, a jednocześnie najbardziej "ludzka". Można po ludzku się spotkać i porozmawiać. Można realnie poznać ciekawych ludzi. Dobrych ludzi 🙂
Polecam!

Towarzystwa Biznesowe to świetna przestrzeń do rozwijania networkingu wśród ludzi dzielących wspólne wartości. Oprócz możliwości nawiązywania nowych relacji biznesowych spotkania Towarzyst Biznesowych są inspirujące dzięki ciekawym prezentacjom. Polecam!

Ja przychodzę tutaj z 3 powodów — o których dowiedziałem się, że to są właśnie 3 powody, dla których przychodzi się do takich grup. Czyli po wiedzę, po kontakty i po biznes. I tak jak jestem tutaj od półtora roku [2016/2017?], to we wszystkich tych 3 obszarach się zrealizowałem. Na każdym spotkaniu dowiaduję się czegoś nowego. Mam świetne kontakty biznesowe, ale też przyjacielskie. Tak — mam tutaj przyjaciół. I robię tu biznes, tak z Członkami Towarzystw Biznesowych, jak i z rekomendowanymi przez nich firmami z zewnątrz. Super, że to wszystko jest spowodowane relacją. Jeżeli jest relacja, to jest normalne, że człowiek chce się spotkać ze znajomymi i przyjaciółmi, nawet jeżeli to jest rano. Dla mnie biznes wychodzi przy okazji tego wszystkiego.

Te 3 lata dały mi tak wielki rozwój, że nie wyobrażam już sobie życia bez śniadań [TB Trójmiejskiego]. Dlaczego te śniadania są takie fajne? Dlatego, że mogłam wiele skorzystać i biznesowo, i prywatnie. Zaczerpnęłam tu wiele inspiracji do prowadzenia fundacji. Jest to budowanie relacji z ludźmi, z którymi spotykam się nie tylko na stopie biznesowej — także prywatnej.

Dzięki Towarzystwom Biznesowym poznałam setki nowych przedsiębiorców. Spotykam się z ludźmi, którym zależy na budowaniu pozytywnych relacji biznesowych, którzy myślą o mądrym rozwijaniu swoich firm, którym zależy na ludziach. Poszerzam swoją wiedzę na cotygodniowych szkoleniach, poszerzam swoje kontakty, rozwijam moje biuro. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Towarzystwa Biznesowe to zdecydowanie jedna z najlepszych organizacji pomagających przedsiębiorcom w Polsce. I to tych kierujących się wartościami, usprawniających swoje firmy i dążących do służenia klientom.

Marek Bernaciak

AMB Technic

Uczestniczę w spotkaniach Towarzystw od ponad 2 lat. Cotygodniowe śniadania to dla mnie możliwość dania rekomendacji innym członkom grupy, jak i pozyskania ciekawych kontaktów. Jeżdżę po Polsce i korzystam ze spotkań w innych miastach, przez co poszerzam krąg kontaktów.

Bardzo miłe i dobre towarzystwo ludzi przedsiębiorczych kierujących się w życiu wartościami. Bycie w Towarzystwie daje wiele inspiracji, wsparcie, kontakty ale też po prostu zrozumienie, bo mamy bardzo wiele wspólnego ze sobą :). Organizacja dość dobra - jak w każdej dynamicznie rozwijającej się strukturze są pewne niedociągnięcia, ale jest tego świadomość i praca nad poprawą 😉

Polecam udział w spotkaniach networkingowych Towarzystw Biznesowych. Uczestnikami śniadań są przedsiębiorcy, chętnie służący pomocą i nastawieni na współpracę biznesową.

Bardzo dobre miejsce na wymianę doświadczeń, wsparcie, poszukiwanie nowych kontaktów i klientów,. W Polsce potrzebujemy się na nowo uczyć ufać sobie, a bez relacji, które budujemy na spotkaniach nie jest to możliwe. Wymiar chrześcijański jest ważny, ale nieprzesadnie eksponowany. I to również wartość, bo komu wiele dano od tego wiele wymagać się będzie, łatwiej epatować hasłami niż je realizować. Szczerze polecam uczestnictwo

Dobrze być w dobrym towarzystwie! Towarzystwa Biznesowe to miejsca w których spotykają się ludzie z wartościami. Zachęcam do uczestnictwa właśnie takie osoby. Często wystarczy jedno spotkanie aby poczuć atmosferę jaką tworzą należący do niego ludzie.

Jestem w Towarzystwie Biznesowym od 3 lat. Naprawdę polecam. Towarzystwo wspiera polskie firmy rodzinne prowadzące swój biznes w oparciu o wartości chrześcijańskie. Doskonałe miejsce do poznania wartościowych ludzi i wymiany doświadczeń w prowadzeniu swoich firm. Spotykam tu samych życzliwych i szlachetnych ludzi, chętnych do pomocy dla których pieniądze i chęć zysku nie są celem samym w sobie. Polecam

Partnerzy