18:30-19:00 – rejestracja i kuluary
19:00-19:25 – Lidia Skudławska
Fuzje i przejęcia jako strategia rozwoju przedsiębiorstwa.
19:25-19:30 – Sesja Q&A
19:30-19:55 – Damian Lewandowicz
Jak rozwijać produkt w sposób klientocentryczny? Case study Warsztatów UX.
19:55-20:00 - Sesja Q&A
20:00-20:40 - Kuluary
20:40-21:05 – dr Przemysław Suliga
Sztuka inwestowania w sztukę. Dlaczego warto kupować dzieła sztuki?
21:05-21:10 – Sesja Q&A
21:10-22:00 - Kuluary
Prezes Zarządu Morison Finansista Audit sp. z o.o. od 2022 już jako Moore Polska sp. z o.o.
Współzałożyciel i Prezes Zarządu grupy spółek doradczych Morison Finansista, należącej do międzynarodowego stowarzyszenia Morison Ksi.
W 2021 r. razem z Piotrem Witkiem z Moore Rewit przeprowadziła połączenie obu spółek: Morison Finansista i Moore Rewit.
Biegły rewident, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Członek rad nadzorczych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rewizji finansowej i rachunkowości. Specjalizuje się w rachunkowości i sprawozdawczości finansowej według MSSF (w tym spółek giełdowych) oraz ustawy o rachunkowości, doradztwie w procesie fuzji i przejęć, przekształceń, podziałów oraz wnoszenia aportów, przygotowywaniu części finansowej prospektów emisyjnych, przeprowadzania analiz ekonomiczno – finansowych, wycen przedsiębiorstw i udziałów, znaków towarowych i praw autorskich.
Koordynuje prace zespołów rewizyjnych i zajmuje się kontrolą jakości prac biegłych rewidentów.
Posiada duże doświadczenie dydaktyczne w zakresie rachunkowości i badania sprawozdań finansowych.
Dr Przemysław Suliga to artysta zajmujący się sztuką wizualną. W swojej twórczości posługuje się językiem geometrii i koncepcji Artificial Life, czyli kierunku badań skupionego na poznaniu istoty życia.
Prace Przemysława Suligi powstają za pomocą generatorów funkcji życia, które są prostymi automatami komórkowymi, odzwierciedlającymi zbiorowe zachowania różnych organizmów. Wiąże się to z ideą posthumanistyczną i szeroko pojętą sztuczną inteligencją.
Przemysław Suliga łączy w pracach obserwacje i badania grupowych zachowań zwierzęcych. Inspirując się symulatorem przedstawiającym populację lisów i królików. Jako artysta bada to środowisko w sposób intuicyjny, tym samym upowszechniając popkulturowe narzędzie do badania natury.
Twórczość Przemysława Suliga ma wymiar sztuki konkretu z mocnym charakterystycznym akcentem dla nurtu Geometrii Dyskursywnej czyli międzynarodowej grupy artystycznej. Prace prezentuje na różnych wystawach zbiorowych oraz indywidualnych i znajdują się w zbiorach kolekcjonerskich i muzealnych.
Przemysław Suliga to absolwent studiów magisterskich Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Sztuki (2009), na tej uczelni uzyskał również stopień doktorski w dziedzinie sztuki piękne (2015).