Zdobywanie Klientów w Niemczech i Europie Zachodniej.

Rozpoczęcie: 8 grudnia 2021, 17:00
Zakończenie: 8 grudnia 2021, 20:00
   
Formuła: Spotkania online
Telefon: 602 616 210
Email: m.gnyszka@towarzystwabiznesowe.pl
od 387,00 
Kup bilet

Prelegenci

Jaro Betlej

Jaro Betlej International Executive Sprzedaży & Marketingu, 25+ lat doświadczenia w tworzeniu przedsiębiorstw o znacznym wzroście, Central European Director w globalnej Agencji Foote, Cone & Belding wokół Londynu, Frankfurtu, Barcelony, Hamburga prowadzący ekspansję networku do 7 krajów, pozyskanych 500+ klientów B2B, Absolwent Akademii Komunikacji Marketingowej w Düsseldorfie. Posiada bogate doświadczenia w pionierskich nowych biznesach, procesach twórczych i optymalizacji jakości, skutkujące kilkoma międzynarodowymi nagrodami. Obecnie prowadzi Agencję Betlej&Partners specjalizującą się w niemiecko-polskich fuzjach średniej wielkości przedsiębiorstw branżowych w Polsce i Niemczech oraz w pozyskiwaniu Klientów New Business w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Thomas Beer

Thomas Beer posiada ponad 25-letnie doświadczenie w organizacjach zakupowych grup korporacyjnych i średnich przedsiębiorstw.  Pracował dla firm z branży chemicznej, motoryzacyjnej, stomatologicznej i elektrycznej. Jako menedżer posiada rozległe doświadczenie w strategicznym dopasowywaniu organizacji, realizacji całościowych strategii oraz wdrażaniu programów trwałej optymalizacji kosztów. Od 2017 roku doradza firmom średniej wielkości.

Opis wydarzenia

Centrum Kompetencji Eksportowych Towarzystw Biznesowych

PRELEGENCI

Thomas Beer i Jaro Betlej

Temat: Zdobywanie Klientów w Niemczech i Europie Zachodniej

 

Biorąc udział w wydarzeniu:

  • Usłyszysz cenne uwagi jak się przygotować.

  • Dowiesz się jakich błędów unikać.

  • Poznasz produkty, które mają największe szanse.

A to wszystko z punktu widzenia Kupca w średnim i dużym przedsiębiorstwie w Niemczech i Zachodniej Europie. To wyjątkowa wiedza.

Gościem specjalnym dużego formatu jest Partner Jaro Betleja – Thomas Beer *, który od 25 lat jest międzynarodowym szefem kupców w dużych firmach różnych branż.

Będzie również czas  na zadawanie pytań naszym ekspertom.

* Thomas Beer poprowadzi swoją prezentację wyłącznie w języku angielskim.

Do zobaczenia!

Zainteresowany wydarzeniem?

od 387,00 

Partnerzy

123