Rola finansowych instrumentów zwrotnych w programach wspierania firm sektora MŚP

Rozpoczęcie: 13 listopada 2019, 19:00
Zakończenie: 13 listopada 2019, 21:00
   
Adres: Barka Tumska, ul. Wyspa Słodowa 10, Wrocław
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Wrocławskie
Telefon: +48 535 050 590
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Marek Ignor

Prezes Zarządu Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.
Marek to doświadczony menadżer, przedsiębiorca, inwestor i doradca. Jako przedsiębiorca rozpoczynał w 1993 roku, a od 2000 roku jako menadżer piastował funkcje w zarządach spółek. Współpracował lub doradzał w procesach restrukturyzacji i konsolidacji wielu przedsiębiorstw i instytucji.
Od wielu lat doradza małym i średnim firmom. Pomysłodawca i inicjator programów wspierania przedsiębiorczości, doskonale znający problematykę sektora MŚP.
Aktualnie jako Prezes spółki Dolnośląski Fundusz Rozwoju, realizuje strategiczny dla województwa dolnośląskiego program wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą zwrotnych instrumentów finansowych.

Opis wydarzenia

Wieczory Towarzystw Biznesowych to nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki. Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana. Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony, i jest nim szeroko pojęty networking. Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych zawodów – zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie obowiązuje wyłączność branżowa.

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Partnerzy