Franczyza i inne sieci licencyjne

Rozpoczęcie: 5 grudnia 2019, 19:00
Zakończenie: 5 grudnia 2019, 21:00
   
Adres: Restauracja Kochanówka, Jana Kochanowskiego 9, Siedlce
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Siedleckie
Telefon: +48 535 050 590
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Marcin Uliński

Budowa sieci franczyzowych to moja pasja, a wspieranie w rozwoju lokalnych firm to moja misja. Za 20, 30 lat chciałbym spojrzeć na moich klientów i być dumny, że udało nam się zbudować silne i stabilne marki, których stery przekazywane są w ręce kolejnym pokoleniom.

Posiadam 13-letnie doświadczenie w obszarach zarządzania marketingiem, sprzedażą, operacją, a także tworzeniu biznesów, konceptów, marek, produktów oraz budowaniu ogólnopolskich sieci franczyzowych i partnerskich.

Klienci twierdzą, że jestem skuteczny, kreatywny, odważny i dbam o ich bezpieczeństwo. Buduję, optymalizuję i wspieram w zarządzaniu sieci sprzedaży w modelach licencyjnych.

Opis wydarzenia

Uczestnicy Wieczoru Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego dowiedzą się, jakie możliwości przedsiębiorcom oferują franczyza oraz inne sieci licencyjne.

Marcin Uliński (SIECIOWI.COM) — ekspert w dziedzinie budowania, optymalizowania i zarządzania sieciami sprzedaży w modelach licencyjnych) — przedstawi różnice pomiędzy występującymi modelami sieciowania; wyjaśni, dla kogo sieciowanie jest dobre; opowie, skąd biorą się opinie o franczyzie, które bywają ekstremalnie złe.

Prelegent na końcu postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Oczywiście nie zabraknie okazji, żeby porozmawiać z Marcinem Uliński w kuluarach.

 

 

Wieczory Towarzystw Biznesowych to nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki. Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana. Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony, i jest nim szeroko pojęty networking. Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych zawodów – zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie obowiązuje wyłączność branżowa.

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Partnerzy