Nie możesz zarządzać tym czego nie mierzysz

Rozpoczęcie: 14 stycznia 2021, 19:00
Zakończenie: 14 stycznia 2021, 21:00
   
Formuła: Spotkania online
Telefon: 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Paweł Musiał

Controlling Systems

Posiada 17 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling. Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu. Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania. Jego pasją jest wspieranie właścicieli mikro, małych i średnich firm poprzez wdrażanie metod i narzędzi controllingowych sprawdzonych u siebie.

Opis wydarzenia

💡🔵 Szkolenie online dla przedsiębiorców, którzy chcą chcą usprawnić realizację swoich celów biznesowych!

Paweł Musiał – Controlling Systems
🆕 Nie możesz zarządzać tym czego nie mierzysz. Jak wykorzystując aplikację do analiz zarządczych OneLook i koncepcję 4dx można usprawnić realizację celów i zwiększyć koncentrację zespołu na tym co ważne?

14 stycznia | godz. 19:00

Dostęp tylko dla Członków z wykupionym abonamentem www.PRZE.org

Webinar skierowany jest do osób zarządzających i właścicieli firm, które stawiają ambitne cele do realizacji, ale widzą trudności w ich realizacji. Podczas tego spotkania będzie można się dowiedzieć jak wykorzystać koncepcję opracowaną przez FranklinCovey z wykorzystaniem polskiej aplikacji do analiz zarządczych OneLook. Jest to jeden z elementów tzw. Centrum Dowodzenia biznesem, obok takich obszarów jak cash flow, rachunek wyników, rentowność czy analizy kosztów. Prelegent podzieli się swoim doświadczeniem w stosowaniu tych narzędzi w codziennej pracy z ludźmi.

ℹ Czym jest PRZE.org?
To w skrócie baza wiedzy dla przedsiębiorców. W jednym miejscu zebraliśmy specjalistów z wielu dziedzin. Każdy z nich za godzinę swoich konsultacji bierze średnio 537 zł. Ty w ramach swojego Członkostwa otrzymujesz roczny dostęp do tej wiedzy. Składają się na to webinary na żywo oraz możliwość zadawania pytań na grupie.

🔹 Kim są nasi eksperci?
Chcemy, żeby ta platforma, w której będziesz podnosił swoje umiejętności, była PRZEprofesjonalna. Właśnie dlatego nie bierzemy pierwszych lepszych ekspertów. Gruntownie studiujemy ich dokonania oraz wiedzę z danej dziedziny. Jeśli będzie brakować PRZEeksperta z branży, która Cię interesuje, możesz w każdej chwili napisać na grupie swoje zapotrzebowanie.

🔵 Z jakich dziedzin możesz się podszkolić?
Obecnie mamy na pokładzie ekspertów z takich branż jak marketing, informatyka, zarządzanie, public relations, sprzedaż, nieruchomości, fuzje. W niedługim czasie przewidujemy, że grono ekspertów się powiększy o przedstawicieli innych branż.

🌐 Jak można dołączyć do PRZE.org?
Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.prze.org i w sekcji „Pakiety” wybierzesz ten, który najbardziej Ci pasuje. Do wyboru masz pakiet roczny, 5-letni i dożywotni z opcją udziału w zyskach.

📫 Jak zdobywam dostęp do szkolenia?
Przed każdym webinarem udostępniamy informacje na grupie na Facebooku oraz wysyłamy mailing do Członków.

🟦 Ile to kosztuje?
Każdy z naszych ekspertów za godzinę konsultacji bierze średnio 537 zł.

 

💡💙 W ramach PRZE.org masz dostęp do konsultacji, szkoleń online i networkingu przez co najmniej rok za 249 zł!

Partnerzy