Jak sobie radzić, gdy ktoś mówi, że cena jest za wysoka?

Rozpoczęcie: 28 stycznia 2021, 19:00
Zakończenie: 28 stycznia 2021, 21:00
   
Formuła: Spotkania online
Telefon: 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Adam Górecki

Aspen Consulting

Absolwent podyplomowych studiów z zarządzania strategicznego MBA – Oxford Brookes University. Od 2005, właściciel firmy ASPEN CONSULTING. Praktyk zarządzania, interim manager, wykładowca MBA, negocjator, mediator, coach/trener i konsultant. Realizuje projekty szkoleniowe i doradcze, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji menedżerskich w nowoczesnym, wysoce zmiennym środowisku biznesowym. Współpracuje z TOP menedżerami w sesjach indywidualnego coachingu i mentoringu. Ekspert z dziedzin; zarządzania strategicznego, zespołami, przywództwa w zmianie, negocjacji, sprzedaży B2B i B2C, obsługi i budowy trwałych relacji z klientami CRM, prowadzenia spotkań – wystąpień, organizacji pracy i czasu, coachingu i On the Job Training, work – life balance i work – life integration. Posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, wzbogacone o wiele szkoleń krajowych i zagranicznych.

Opis wydarzenia

💡🔵 Szkolenie online dla przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć skuteczność komunikacji z klientem

Adam Górecki –  Aspen Consulting
🆕 Obrona ceny. Pricing. Komunikacja korzyści klientom w B2B. Jak sobie radzić, gdy ktoś mówi, że cena jest za wysoka?
28 stycznia | godz. 19:00

Dostęp tylko dla Członków z wykupionym abonamentem www.PRZE.org

Główne cele:

– Zwiększenie skuteczności w komunikacji klientom, korzyści ze współpracy, z zakupu, innych niż tylko wynikających z posiadania najniższych cen

– Argumentacja obrony ceny na rzecz innych wartości wynikających z zakupu i współpracy

– Język argumentami korzyści (uzasadnienie dla wyższej ceny)

Uzasadnienie:

Dostarczenie wiedzy dającej wiele możliwości; pracy z klientem, osiągnięcia sprzedaży i przygotowującej praktycznie do zadań.

Spodziewane rezultaty:

Praktyczne doskonalenie warsztatu pracy sprzedającego, zdobycie narzędzi do efektywnej komunikacji z klientem

Zmniejszenie poziomu niepewności, nabranie wiary w siebie i przekonania, że wszystko „jest w rękach” szkolącego się. Oswojenie z ewentualnymi utrudnieniami, stawienie im czoła, przygotowanie się „do ataku i obrony”.

ℹ Czym jest PRZE.org?
To w skrócie baza wiedzy dla przedsiębiorców. W jednym miejscu zebraliśmy specjalistów z wielu dziedzin. Każdy z nich za godzinę swoich konsultacji bierze średnio 537 zł. Ty w ramach swojego Członkostwa otrzymujesz roczny dostęp do tej wiedzy. Składają się na to webinary na żywo oraz możliwość zadawania pytań na grupie.

🔹 Kim są nasi eksperci?
Chcemy, żeby ta platforma, w której będziesz podnosił swoje umiejętności, była PRZEprofesjonalna. Właśnie dlatego nie bierzemy pierwszych lepszych ekspertów. Gruntownie studiujemy ich dokonania oraz wiedzę z danej dziedziny. Jeśli będzie brakować PRZEeksperta z branży, która Cię interesuje, możesz w każdej chwili napisać na grupie swoje zapotrzebowanie.

🔵 Z jakich dziedzin możesz się podszkolić?
Obecnie mamy na pokładzie ekspertów z takich branż jak marketing, informatyka, zarządzanie, public relations, sprzedaż, nieruchomości, fuzje. W niedługim czasie przewidujemy, że grono ekspertów się powiększy o przedstawicieli innych branż.

🌐 Jak można dołączyć do PRZE.org?
Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.prze.org i w sekcji „Pakiety” wybierzesz ten, który najbardziej Ci pasuje. Do wyboru masz pakiet roczny, 5-letni i dożywotni z opcją udziału w zyskach.

📫 Jak zdobywam dostęp do szkolenia?
Przed każdym webinarem udostępniamy informacje na grupie na Facebooku oraz wysyłamy mailing do Członków.

🟦 Ile to kosztuje?
Każdy z naszych ekspertów za godzinę konsultacji bierze średnio 537 zł.

 

💡💙 W ramach PRZE.org masz dostęp do konsultacji, szkoleń online i networkingu przez co najmniej rok za 249 zł!

Partnerzy