Nowoczesne hale stalowe - dobra inwestycja na przyszłość

Rozpoczęcie: 26 lutego 2020, 19:00
Zakończenie: 26 lutego 2020, 21:00
   
Adres: Hotel Alter, ul. Grodzka 30, Lublin
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Lubelskie
Telefon: +48 535 050 590
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Karol Szymański

Centrum Konstrukcji Halowych

CENTRUM KONSTRUKCJI HALOWYCH SP.Z O.O. – jesteśmy producentem i wykonawcą hal opartych na technologii konstrukcji stalowych, które produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Siedlcach. Działamy na terenie Polski i krajów sąsiadujących.
Nasze obiekty znajdują zastosowanie jako: magazyny, hale produkcyjne, hale logistyczne, centra handlowe, warsztaty samochodowe, obiekty sportowe czy obiekty inwentarskie. Hale stalowe to produkty, które dają inwestorom szereg różnych możliwości, a przedsięwzięcia z nimi związane posiadają duży potencjał biznesowy z niskim ryzykiem.
Każdy biznes potrzebuje przestrzeni dla rozwoju. Tworzymy warunki rozwoju dla firm i to jest podstawową korzyścią związaną z budową hal stalowych.

Opis wydarzenia

Wieczory Towarzystw Biznesowych to nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki. Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana. Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony, i jest nim szeroko pojęty networking. Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych zawodów – zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie obowiązuje wyłączność branżowa.

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Partnerzy