Kolacja z prof. Zdzisławem Krasnodębskim

Rozpoczęcie: 25 lutego 2020, 19:00
Zakończenie: 25 lutego 2020, 22:00
   
Adres: Hotel Polonia Palace, al. Jerozolimskie 45, Warszawa
Formuła: Klub Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Warszawskie
Telefon: +48 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegenci

prof. Zdzisław Krasnodębski

  • Poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Profesor na uniwersytecie w Bremie
  • Socjolog, filozof społeczny, publicysta

Ukończył Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ruhr-Universität Bochum, a następnie uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie Warszawskim na podstawie rozprawy pt.: „Upadek idei postępu”.

W latach 1976–1991 wykładał socjologię, teorię społeczną i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie przez rok był profesorem na Uniwersytecie w Kassel. W 1992 r. został mianowany profesorem na Uniwersytecie w Bremie. Później wykładał również na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie i Columbia University w Nowym Jorku oraz gościnnie na wielu innych uczelniach w Wielkiej Brytanii i USA, np. Princeton University, University of Oxford czy University of Cambridge.

W 2005 r. został członkiem Komitetu Honorowego wspierającego Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. W latach 2007-2009 był członkiem Rady Służby Publicznej przy Premierze. Obecnie jest członkiem Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Przewodniczącym Rady Instytutu Zachodniego w Poznaniu, Przewodniczącym Rady Instytutu Adama Mickiewicza i współprzewodniczącym Komitetu Sterującego Polsko-Brytyjskiego Forum Belwederskiego. W 2014 r. został wybrany posłem do Parlamentu Europejskiego, a w latach 2018-2019 jego wiceprzewodniczącym. Ponownie wybrany europosłem w 2019 r., pełni obecnie funkcję wiceprzewodniczącego parlamentarnej Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii.

Kamil Pastuszka

Verificators
Właściciel i prezes wywiadowni gospodarczej Verificators Sp. z o.o. Od 11 lat związany z branżą bezpieczeństwa, wywiadu gospodarczego i usług detektywistycznych dla firm. Droga do aktualnego stanowiska prowadziła przez wszystkie szczeble pozycji wykonawczych, począwszy od pracy researchera, analityka i detektywa aż po konsultanta, a aktualnie właściciela i prezesa własnej firmy.

Opis wydarzenia

Ideą Klubu Towarzystw Biznesowych jest tworzenie luksusowej przestrzeni wymiany doświadczeń biznesowych, a także integrowanie ludzi sukcesu, którym bliskie są wartości chrześcijańskie.

Członkostwo umożliwia korzystanie z bogatej oferty szkoleń i prelekcji organizowanych podczas ekskluzywnych eventów. Towarzystwa Biznesowe powstały jako platforma networkingowa dla przedsiębiorców o konserwatywnych poglądach – Klub Towarzystw Biznesowych będzie taką platformą dla najsilniejszych firm, z mocno ugruntowaną pozycją.

Agenda

19:00

kuluary

19:30

oficjalne powitanie, autoprezentacja gości / podczas tej części serwowana będzie kolacja

20:15

krótka prelekcja szkoleniowa

20:30

prelekcja główna plus dyskusja

22:00

kuluary

Partnerzy