Klub Towarzystw Biznesowych

Rozpoczęcie: 19 listopada 2019, 19:00
Zakończenie: 19 listopada 2019, 22:00
   
Adres: Hotel Polonia Palace, al. Jerozolimskie 45, Warszawa
Formuła: Klub Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Warszawskie
Telefon: +48 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegenci

Ks. Krzysztof Kietliński

Ks. prof. UKSW dr hab. Krzysztof Kietliński specjalizuje się w teologii moralnej, przede wszystkim analizuje kwestie związane z moralnością gospodarki. Autor wielu publikacji z powyższej dziedziny, między innymi: Etyka w biznesie i zarządzaniu, czy Moralność gospodarki opartej na wiedzy. Jest redaktorem serii Moralność i Społeczeństwo, ukazującej się od 2013 r.

Robert Tarantowicz

#LIDER #INLENCER #MENTOR, prezes ExChord S.A. o międzynarodowym rozwoju biznesu i ryzyku walutowym. Od lat dzielę się tym, co wiem i potrafię. Moje doświadczenie biznesowe przenika się z tym, czego nauczyło mnie życie i sport. Rywalizacja ze sobą, adrenalina, wytrwałość i zaangażowanie – to moje credo. Zaczynałem w dużej firmie, a po drodze założyłem trzy własne spółki.

Opis wydarzenia

Ideą Klubu Towarzystw Biznesowych jest tworzenie luksusowej przestrzeni wymiany doświadczeń biznesowych, a także integrowanie ludzi sukcesu, którym bliskie są wartości chrześcijańskie.

Członkostwo umożliwia korzystanie z bogatej oferty szkoleń i prelekcji organizowanych podczas ekskluzywnych eventów. Towarzystwa Biznesowe powstały jako platforma networkingowa dla przedsiębiorców o konserwatywnych poglądach – Klub Towarzystw Biznesowych będzie taką platformą dla najsilniejszych firm, z mocno ugruntowaną pozycją.

Agenda

19:00

kuluary

19:30

oficjalne powitanie, autoprezentacja gości / podczas tej części serwowana będzie kolacja

20:15

krótka prelekcja szkoleniowa

20:30

prelekcja główna plus dyskusja

22:00

kuluary

Partnerzy