Spotkanie z Robertem Gwiazdowskim

Rozpoczęcie: 15 października 2019, 19:00
Zakończenie: 15 października 2019, 22:00
   
Adres: Hotel Polonia Palace, al. Jerozolimskie 45, Warszawa
Formuła: Klub Towarzystw Biznesowych
Telefon: +48 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegenci

Robert Gwiazdowski

Dr hab. nauk prawnych. Prof. Uczelni Łazarskiego. Adwokat. Doradca podatkowy. Wieloletni Prezydent Centrum Adama Smitha -obecnie Przewodniczący Rady Programowej tego pierwszego w Polsce niezależnego instytutu badawczego. Specjalizuje się w ekonomicznej analizie prawa i prawie podatkowym.

Autor książek: „Podatek proporcjonalny a progresywny”, „Emerytalna katastrofa”, „Równość i (nie)sprawiedliwość – dlaczego Piktetty nie lubi bogatych” oraz licznych artykułów i felietonów z których część wydana została w zbiorze „A nie mówiłem?”

Mariusz Strzecha

Koordynacja
Laureat 38 nagród za innowacyjne produkty wdrożone w rehabilitacji, ortopedii i podologii. Od kilkunastu lat zajmuje się komputerową diagnostyką stóp, postawy, równowagi i lokomocji. Do dziś przeprowadził badania sportowców 19 Kadr Narodowych i 3 Olimpijskich.
Jego Firma KOORDYNACJA jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego renomowanych firm polskich oraz zagranicznych. Istnieje na rynku od 10 lat. Działania firmy ukierunkowane są na stały rozwój. KOORDYNACJA oferuje produkty nowoczesne technologicznie, za które w ostatnich latach została uhonorowana 38 nagrodami m.in. w dziedzinie medycyny, rehabilitacji, ortopedii i podologii.

Opis wydarzenia

Ideą Klubu Towarzystw Biznesowych jest tworzenie luksusowej przestrzeni wymiany doświadczeń biznesowych, a także integrowanie ludzi sukcesu, którym bliskie są wartości chrześcijańskie.

Członkostwo umożliwia korzystanie z bogatej oferty szkoleń i prelekcji organizowanych podczas ekskluzywnych eventów. Towarzystwa Biznesowe powstały jako platforma networkingowa dla przedsiębiorców o konserwatywnych poglądach – Klub Towarzystw Biznesowych będzie taką platformą dla najsilniejszych firm, z mocno ugruntowaną pozycją.

Agenda

19:00

kuluary

19:30

oficjalne powitanie, autoprezentacja gości / podczas tej części serwowana będzie kolacja

20:15

krótka prelekcja szkoleniowa

20:30

prelekcja główna plus dyskusja

22:00

kuluary

Partnerzy