Nieruchomości w czasach epidemii i zatrzymania gospodarczego

Rozpoczęcie: 1 lipca 2020, 18:30
Zakończenie: 1 lipca 2020, 20:30
   
Adres: Budynek Herbewo, ul. Lubelska 29 piętro 6, Kraków
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Krakowskie
Telefon: +48 535 050 590
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Dominika Dąbrowska

RE/MAX Duo
RE/MAX to Międzynarodowe Biuro Nieruchomościn założone w 1973 roku w Denver, Colorado w USA. RE/MAX dziś to ponad 8300 biur nieruchomości, 128 000 agentów, którzy działają w ponad 110 krajach świata. RE/MAX Duo to Zespół pięciu Biur Nieruchomości działających na terenie Małopolski w Krakowie, Zakopanem, Nowym Targu, Rabce - Zdroju i Krościenku nad Dunajcem.

Jestem agentką nieruchomości, który uwielbia swoją pracę. Specjalizuję się w sprzedaży domów w Krakowie i okolicy. Od 9 lat jestem związana z branżą nieruchomości, zarówno w obszarze marketingu, fotografii jak i skutecznej sprzedaży. Od 2015 współpracuję z siecią Międzynarodowych Biur Nieruchomości RE/MAX, obecnie jako Agent Nieruchomości Zespołu Biur Nieruchomości RE/MAX Duo.

Klienci cenią mnie za zaangażowanie, kreatywne podejście oraz skuteczność - powyżej 90% w skali roku. W roku 2019 zamknęłam transakcje sprzedaży nieruchomości o łącznej wartości blisko 7 mln.

Moją pasją są podróże bliskie i dalekie. Zwiedzam świat i od 2010 prowadzę w Krakowie Klub Podróżników Atlantyda. Aktywnie uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach branżowych, czerpiąc inspirację od ekspertów z całego świata - od Porto po Australię, od Rzymu przez Bangkok po największą konferencję nieruchomości w Las Vegas. Jeśli potrzebujesz sprzedać lub kupić dom / rezydencję w Krakowie lub w dowolnym miejscu na świecie, zapraszam do kontaktu.

Opis wydarzenia

Czy ceny nieruchomości spadły?

Czy to dobry czas na sprzedaż albo zakup?

Czy można teraz dostać kredyt na zakup nieruchomości?

Czy to prawda, że wszyscy teraz kupują działki?

To pytania, które dostaję praktycznie codziennie od moich klientów i znajomych. Zatem zapraszam na spotkanie, na którym postaram się na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Przygotuję zarówno suche fakty, jak i konkretne przykłady transakcji, które przeprowadziłam ja, lub koledzy z naszego Zespołu Biur RE/MAX Duo.

 

 

Miejsce spotkania:

Sala konferencyjna znajduje się na VI, najwyższym, piętrze biurowca Nowe Herbewo przy ul. Lubelskiej 29 w Krakowie.

———————————————————–

JEDNO spotkanie – WIELE korzyści!

 

➡ Dostęp do sieci kontaktów lokalnych, ogólnopolskich i europejskich – Nawet jeśli weźmiesz udział tylko raz w naszym spotkaniu, Twoja wiadomość zostanie przekazana dalej, ponieważ naszymi Członkami są przedsiębiorcy z całej Polski.

➡ Szkolenie na wybrany temat – Każde spotkanie to inny ekspert, który w fachowy sposób przedstawia wybrane zagadnienie ze swojej branży, która z pewnością przyda Ci się w biznesie.

➡ Dobre praktyki networkingowe – Nigdy nie byłeś/aś na spotkaniu networkingowym? Nie ma problemu! Wśród nas są doświadczeni przedsiębiorcy, którzy pomogą Ci się odnaleźć i przekażą Ci kilka cennych rad (Jak nawiązywać nowe relacje biznesowe? Jak o nie dbać? Jak powinien wyglądać idealny tydzień przedsiębiorcy?)

➡ Posiłek w cenie biletu – Nie musisz się obawiać, że będziesz głodny. Zapewniamy pyszne jedzenie i kawę. Przecież nikt o pustym żołądku nie będzie rozmawiał o biznesie!

➡ Miłe towarzystwo nastawione na pomoc innym – W naszej organizacji stawiamy na pomoc drugiej osobie. Jeśli masz problem lub wyzwanie w swojej firmie, powiedz o tym na spotkaniu (w czasie sesji rekomendacji lub w kuluarach). Z pewnością znajdzie się osoba, która Ci pomoże.

 

💬 Rozmowy w kuluarach – Jeszcze przed oficjalną częścią spotkania możesz nawiązać relacje! Porozmawiaj z kilkoma osobami i poznaj ich firmy. W dalszej części spotkania, te kontakty Ci się przydadzą.

🎓 Część szkoleniowa – Podczas prezentacji Gościa specjalnego możesz dowiedzieć się fachowych rzeczy z jego branży, poznać dobre praktyki prowadzenia biznesu oraz skorzystać z doświadczenia eksperta. Często nasi prelegenci przedstawiają korzyści członkostwa w Towarzystwach Biznesowych oraz konkretne przykłady firm, które wzbogaciły się dzięki naszej społeczności.

📊 Prezentacja swojego biznesu – To jest czas dla Ciebie! Masz mało czasu, więc przygotuj konkretny i wciągający opis swojej działalności. Dzięki dobrej autoprezentacji, pozostaniesz zapamiętany przez innych i w kuluarach będziesz rozchwytywany.

🤝 Rozmowy po spotkaniu – Jesteś już po oficjalnej części spotkania. Wiesz już z kim warto porozmawiać, więc teraz wystarczy się tylko umówić na kawę i rozpocząć konkretne rozmowy o biznesie.

 

 

➡ Spotykasz się regularnie z przedsiębiorcami z różnych branż! Możesz spotkać się w sposób regularny z innymi Członkami Towarzystw Biznesowych w Twoim mieście i całej Polsce. Będziesz poznawać nowe firmy i poszerzać swoje horyzonty biznesowe. Bardzo prawdopodobne, że nawiążesz liczne współprace, znajdziesz partnerów biznesowych, dostawców usług, inwestorów oraz klientów.

➡ Masz stały dostęp do rekomendacji z całej Polski! Jako Członek Towarzystw Biznesowych będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy, gdzie udostępniamy rekomendacje od innych przedsiębiorców. W ten sposób otrzymujesz gotową listę zaufanych firm, z którymi warto współpracować.

➡ Szkolisz się z wybranych dziedzin i masz na to zniżkę! W całej Polsce odbywają się specjalistyczne szkolenia stacjonarne (z przywództwa, ze sprzedaży, z networkingu). Możesz liczyć oczywiście na preferencyjne ceny dla siebie i swoich pracowników.

➡ Bierzesz udział w ogólnopolskich konferencjach! Co roku organizujemy konferencje biznesowe, w których biorą udział prezesi największych spółek i z którymi Ty też możesz nawiązać współprace.

 

 

✅ 17 Towarzystw Biznesowych w Polsce

✅ 21 grup networkingowych

✅ 400 przedsiębiorców

✅ Co tydzień nowe możliwości biznesowe

✅ Doświadczeni eksperci z wielu branż

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Partnerzy