Co zrobić aby nasza firma lepiej wyświetlała się w Google?

Rozpoczęcie: 13 listopada 2019, 19:00
Zakończenie: 13 listopada 2019, 21:00
   
Adres: Hotel „Pod Złotą Różą”, plac Moniuszki 7, Kielce
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Bartłomiej Marczuk

Online Marketing Group
Matematyka. Statystyka. Rachunek prawdopodobieństwa. Większość myślała w szkole średniej, że nigdy się nie przydadzą. My wiedzieliśmy, że maszyny myślą algorytmami. Obliczają, szacują, wysnuwają wnioski i podejmują decyzje. Te zaś mają ogromy wpływ na marketing, sprzedaż, szybkość transakcji i jej ryzyko – czyli Twoje pieniądze! Przeprowadzenie rzetelnej analizy daje Ci do ręki potężne narzędzie: wiedzę o rynku, konkurencji i zapatrywaniach klientów. Wykorzystaj ją z pomocą Online Marketing Group.

Opis wydarzenia

Wieczory Towarzystw Biznesowych to nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki. Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana. Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony, i jest nim szeroko pojęty networking. Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych zawodów – zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie obowiązuje wyłączność branżowa.

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Partnerzy