Jak współpracować ze Spółkami Skarbu Państwa?

Rozpoczęcie: 23 października 2019, 18:30
Zakończenie: 23 października 2019, 21:30
   
Adres: Willa Brzegi, Wodna 1a, Józefów
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe w Józefowie
Telefon: +48 731 110 137
Email: a.lewalska@towarzystwabiznesowe.pl
Cena:
123,00 
Kup bilet

Prelegent

Mariusz Bober

Dyrektor Operacyjny w Towarzystwach Biznesowych

Mariusz Bober menedżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w biznesie. Pracował w największych grupach kapitałowych w Polsce, m.in. dla Grupy Azoty (był prezesem zarządu) i KGHM Polska Miedź SA (był członkiem zarządów kilku spółek z Grupy Kapitałowej KGHM). Pracował też w średnich i dużych firmach, pełniąc funkcję prezesa, członka zarządu lub dyrektora finansowego.

Do swoich kluczowych sukcesów zalicza restrukturyzację Walcowni Metali Łabędy SA w Gliwicach; transformację funduszu inwestycyjnego w stale rosnącą firmę produkcyjną – KGHM Ecoren; skuteczny zakup od Skarbu Państwa firmy Centrozłom Wrocław; opracowanie i realizację programu restrukturyzacji spółki SUPRA Agrochemia; skuteczne wdrożenie decyzji o produkcji grafenu w Grupie Azoty.

Mimo zajmowania wysokich stanowisk nigdy nie przestał cenić umiejętności pracy „własnymi rękami”, ponieważ — jak uważa — to wyrabia charakter, uczy pokory, cierpliwości i spoglądania na rzeczy z różnych perspektyw. A bez tego wszystkiego trudno jest być skutecznym w biznesie.

Od 1 kwietnia 2019 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego Towarzystw Biznesowych SA, ale relacje ze Społecznością Towarzystw Biznesowych zaczął budować dużo wcześniej. Uczestniczył w imprezach organizowanych przez Towarzystwa (spotkania biznesowe, konferencje) oraz prowadził szkolenia (Business Mastermind in Management w Pałacu Cieleśnica).

Wielki fan piłki nożnej. Był przewodniczącym rady nadzorczej Zagłębia Lubin w czasie, gdy klub zdobywał Mistrzostwo Polski w piłce nożnej. Jako prezes KHGM Ecoren w wielkim stopniu przyczynił się do promowania i rozwoju piłki nożnej kobiet.

Bardzo ceni dobrą książkę. Uważa, że wiele bezcennych biznesowych lekcji można wynieść nie z „podręczników”, lecz z powieści — choćby takich jak „Faraon” Bolesława Prusa czy trylogia „Dagome iudex” Zbigniewa Nienackiego.

Posłuchaj wywiadu z Mariuszem Boberem!

Opis wydarzenia

JEDNO spotkanie – WIELE korzyści!

 

 

➡ Dostęp do sieci kontaktów lokalnych, ogólnopolskich i europejskich – Nawet jeśli weźmiesz udział tylko raz w naszym spotkaniu, Twoja wiadomość zostanie przekazana dalej, ponieważ naszymi Członkami są przedsiębiorcy z Polski (19 miast) i Europy (Wilno, Zurych, Rzym, Mediolan, Frankfurt, Londyn).

➡ Szkolenie na wybrany temat – Każde spotkanie to inny ekspert, który w fachowy sposób przedstawia wybrane zagadnienie ze swojej branży, która z pewnością przyda Ci się w biznesie.

➡ Dobre praktyki networkingowe – Nigdy nie byłeś/aś na spotkaniu networkingowym? Nie ma problemu! Wśród nas są doświadczeni przedsiębiorcy, którzy pomogą Ci się odnaleźć i przekażą Ci kilka cennych rad (Jak nawiązywać nowe relacje biznesowe? Jak o nie dbać? Jak powinien wyglądać idealny tydzień przedsiębiorcy?)

➡ Posiłek w cenie biletu – Nie musisz się obawiać, że będziesz głodny. Zapewniamy pyszne jedzenie i kawę. Przecież nikt o pustym żołądku nie będzie rozmawiał o biznesie!

➡ Miłe towarzystwo nastawione na pomoc innym – W naszej organizacji stawiamy na pomoc drugiej osobie. Jeśli masz problem lub wyzwanie w swojej firmie, powiedz o tym na spotkaniu (w czasie sesji rekomendacji lub w kuluarach). Z pewnością znajdzie się osoba, która Ci pomoże.

 

💬 Rozmowy w kuluarach – Jeszcze przed oficjalną częścią spotkania możesz nawiązać relacje! Porozmawiaj z kilkoma osobami i poznaj ich firmy. W dalszej części spotkania, te kontakty Ci się przydadzą.

🎓 Część szkoleniowa – Podczas prezentacji Gościa specjalnego możesz dowiedzieć się fachowych rzeczy z jego branży, poznać dobre praktyki prowadzenia biznesu oraz skorzystać z doświadczenia eksperta. Często nasi prelegenci przedstawiają korzyści członkostwa w Towarzystwach Biznesowych oraz konkretne przykłady firm, które wzbogaciły się dzięki naszej społeczności.

📊 Prezentacja swojego biznesu – To jest czas dla Ciebie! Masz mało czasu, więc przygotuj konkretny i wciągający opis swojej działalności. Dzięki dobrej autoprezentacji, pozostaniesz zapamiętany przez innych i w kuluarach będziesz rozchwytywany.

🤝 Rozmowy po spotkaniu – Jesteś już po oficjalnej części spotkania. Wiesz już z kim warto porozmawiać, więc teraz wystarczy się tylko umówić na kawę i rozpocząć konkretne rozmowy o biznesie.

 

 

➡ Spotykasz się regularnie z przedsiębiorcami z różnych branż! Możesz spotkać się w sposób regularny z innymi Członkami Towarzystw Biznesowych w Twoim mieście i całej Polsce. Będziesz poznawać nowe firmy i poszerzać swoje horyzonty biznesowe. Bardzo prawdopodobne, że nawiążesz liczne współprace, znajdziesz partnerów biznesowych, dostawców usług, inwestorów oraz klientów.

➡ Masz stały dostęp do rekomendacji z całej Polski! Jako Członek Towarzystw Biznesowych będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy, gdzie udostępniamy rekomendacje od innych przedsiębiorców. W ten sposób otrzymujesz gotową listę zaufanych firm, z którymi warto współpracować.

➡ Szkolisz się z wybranych dziedzin i masz na to zniżkę! W całej Polsce odbywają się specjalistyczne szkolenia stacjonarne (z przywództwa, ze sprzedaży, z networkingu). Możesz liczyć oczywiście na preferencyjne ceny dla siebie i swoich pracowników.

➡ Bierzesz udział w ogólnopolskich konferencjach! Co roku organizujemy konferencje biznesowe, w których biorą udział prezesi największych spółek i z którymi Ty też możesz nawiązać współprace.

 

 

✅ 17 Towarzystw Biznesowych w Polsce

✅ 21 grup networkingowych

✅ Prawie 500 przedsiębiorców

✅ Co tydzień nowe możliwości biznesowe

✅ Doświadczeni eksperci z wielu branż

Agenda

18:30

kuluary i czas na zjedzenie kolacji

19:10

oficjalne rozpoczęcie

19:15

prelekcja

20:15

sesja rekomendacji

21:00

kuluary

Zainteresowany wydarzeniem?

Cena:
123,00 

Partnerzy