Jak dobrze ubezpieczyć najważniejszą maszynę w Twojej firmie?

Rozpoczęcie: 26 października 2021, 09:00
Zakończenie: 26 października 2021, 11:00
   
Formuła: Spotkania online

Prelegent

Łukasz Ciszek

Właściciel Kancelarii Ubezpieczeniowej z siedzibą w Radomiu.

W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2004 roku. Posiada wykształcenie wyższe techniczne związane z ubezpieczeniami i oceną ryzyka. Przez ostatnie lata zajmował się również likwidacją szkód dla czołowych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Doświadczenie zdobyte podczas rozpatrywania roszczeń dziś wykorzystuje w pracy Agenta.  Doradza Klientom jak powinna wyglądać dobra, pełna polisa, która rzeczywiście chroni zdrowie, życie i majątek.

Swoim Klientom zapewnia profesjonalną obsługę posprzedażową w zakresie ubezpieczeń, szkód i roszczeń. Przekonaj się, że warto posiadać dobre ubezpieczenie. Posiadasz już ubezpieczenie? To bardzo dobrze. Skontaktuj się z Łukaszem i sprawdź czy Twoja polisa naprawdę Cię chroni! Łukasz na co dzień pracuje w dwóch lokalizacjach. W Warszawie gdzie mieszka od 15 lat oraz w Radomiu, gdzie posiada własne biuro. Łukasz obsługuje Klientów na terenie całego województwa mazowieckiego: Grójec, Białobrzegi, Zwoleń, Pionki. Możliwa też jest konsultacja telefoniczna lub rozmowa on-line, podczas której można zawrzeć polisę dopasowaną do indywidualnych możliwości finansowych Klienta.

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. Czas wolny lubi spędzać podczas wycieczek rowerowych z rodziną, uwielbia góry oraz wszystko co związane jest z motocyklami. Rekreacyjna jazda motocyklem sprawia mu ogromną radość. Łukasz zaprasza do swojego biura w Radomiu przy ul. Prażmowskiego 15, gdzie kontynuuje działalność po ojcu Kazimierzu, 25 letnim Doradcy ubezpieczeniowym oraz wieloletnim Członku Towarzystw Biznesowych.

Łukasz jest Członkiem Towarzystw Biznesowych, Członkiem Stowarzyszenia Doradców Ubezpieczeniowych prowadzonym przez Mentora Ryszarda Zawadzkiego, oraz Członkiem Stowarzyszenia Bractwo Kurkowe Św. Sebastiana w Radomiu.

Korzyści ze spotkania

  1. Weźmiesz udział w 20-minutowym szkoleniu eksperta
  2. Poznasz sprawdzonych dostawców i nowych klientów
  3. Zaprezentujesz swój biznes przed właścicielami małych i średnich firm
  4. Twoja rekomendacja dotrze do ponad 400 przedsiębiorców
  5. Nawiążesz relacje z przedsiębiorcami z Polski i z zagranicy

Opis wydarzenia

Zapisz się na szkolenie online połączone z sesją autoprezentacji!

Prelegent: Łukasz Ciszek

Temat szkolenia: Jak dobrze ubezpieczyć najważniejszą maszynę w Twojej firmie?

 

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy wezmą udział w sesji autoprezentacji. To idealna okazja, by zaprezentować swoją firmę, zdobyć nowe kontakty i rekomendację oraz poznać potencjalnych klientów i inwestorów.

 

W poprzednich edycjach Wielkiej Sesji Networkingu wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców z całego świata! Swoje rekomendacje przedstawili osoby z Hiszpanii, Litwy, Bali, Lublina, Siedlec, Gdyni, Waszyngtonu, Łodzi, Warszawy i Krakowa.

Każde spotkanie zaczynamy od sesji szkoleniowej, która trwa od 20 do 30 minut. Jest to prezentacja eksperta w swojej branży. Po szkoleniu można zadawać prelegentowi pytania i nawiązać relację w kuluarach networkingowych.

 

Opinie uczestników spotkań online

 

❗ Członkowie Towarzystw Biznesowych mają bezpłatny dostęp.❗
Link zostanie udostępniony na grupie na Facebooku.

 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje bilet na to wydarzenie?

49 zł brutto

Jak wygląda proces sprzedaży biletów?

Po kliknięciu przycisku „Kup bilet!” należy wypełnić formularz i opłacić bilet. Po zakupie na podanego maila zostanie wysłane potwierdzenie oraz dostęp do pokoju webinarowego.

Czy mogę dostać fakturę?

Tak, oczywiście. Przy wypełnianiu formularzu należy zaznaczyć odpowiednią opcję.

Gdzie odbędzie się spotkanie online?

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. W razie zmiany będziemy informować drogą mailową uczestników spotkania.

 

Dołączając do Towarzystw Biznesowych masz cotygodniowe spotkania networkingowe w cenie abonamentu!

Dołącz ze znajomym i zaoszczędź 500 zł!

Szczegóły: www.TarczaAntykryzysowa.online

Partnerzy

123