Dołóż cegiełkę do krużganka oświaty.

Rozpoczęcie: 30 listopada 2021, 09:00
Zakończenie: 30 listopada 2021, 11:00
   
Formuła: Spotkania online

Prelegent

Piotr Synowiec

Piotr Synowiec Socjolog i Stypendysta Erasmus w Uniwersytecie Mannheim. Pedagog z doświadczeniem edukacji wczesnoszkolnej i skautingu. Prezes w Kreatikon Sp. z o.o. funkcjonującej pod szyldami: Kraina Twórczości oraz Druk Kreatywny Technologie przyszłości zgłębia od roku 2000 kiedy zorganizował ogólnopolską konferencję Społeczeństwo Wirtualne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim stosując m.in. telekonferencję on-line. Pracując w branży druku cyfrowego w latach 2002-2014 uczestniczył wielokrotnie w międzynarodowych targach DRUPA w Dueseldorfie oraz realizował wdrożenia produkcyjnych systemów druku oraz serwisów internetowych w poligrafii. Instruktor Skautingu Europejskiego od roku 1997, współtwórca I oraz V Gromady Krakowskiej. Od roku 2015 wychowawca w edukacji wczesnoszkolnej. Od roku 2016 prowadzi Krainę Twórczości realizującą zajęcia robotyki i programowania w powiecie krakowskim, Muszynie oraz Warszawie. Dorobek Krainy Twórczości obejmuje m.in. prowadzenie warsztatów w Centrum Nauki Kopernik oraz podczas pikników Politechniki Warszawskiej, podczas krakowskiego Start-Up Quest czy Konferencji programowania dla dzieci w Uniwersytecie Pedagogicznym. Nominowany do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy w lutym 2018r. przez Wojewódzki Urząd Pracy. Organizator Rodzinnych Warsztatów Robotyki i Programowania w Akademii Ignatianum w kwietniu 2018r.

Korzyści ze spotkania

  1. Weźmiesz udział w 20-minutowym szkoleniu eksperta
  2. Poznasz sprawdzonych dostawców i nowych klientów
  3. Zaprezentujesz swój biznes przed właścicielami małych i średnich firm
  4. Twoja rekomendacja dotrze do ponad 400 przedsiębiorców
  5. Nawiążesz relacje z przedsiębiorcami z Polski i z zagranicy

Opis wydarzenia

Zapisz się na szkolenie online połączone z sesją autoprezentacji!

Prelegent: Piotr Synowiec

 

Temat szkolenia: Dołóż cegiełkę do krużganka oświaty.

Jak skorzystasz poznając technologie edukacyjne Krainy Twórczości?

  • Najbliższa Ci szkoła np. Twojego dziecka otrzyma już wkrótce bogaty pakiet fundowany przez rządowy program Laboratoria Przyszłości a Ty z radością odkryjesz ze jest on dostępny dla dzieci w przystępnej formie warsztatowej! Dyrekcja szkoły otrzyma konsultacje technologii i mądrze wybierze.

  • Zobaczysz jak bardzo pozytywny przekaz video z warsztatów dzieci i młodzieży uzyskamy firmy, które objęły swoim patronatem zajęcia edukacyjne! Poznasz skuteczny PR!

  • Pracownicy często rotują i przyuczasz nowych? Bonusy edukacyjne dla pracowników i ich rodzin oraz znalezienie wartościowych kandydatów już na etapie szkoły średniej? To zapewni Kraina Twórczości!

 

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy wezmą udział w sesji autoprezentacji. To idealna okazja, by zaprezentować swoją firmę, zdobyć nowe kontakty i rekomendację oraz poznać potencjalnych klientów i inwestorów.

 

W poprzednich edycjach Wielkiej Sesji Networkingu wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców z całego świata! Swoje rekomendacje przedstawili osoby z Hiszpanii, Litwy, Bali, Lublina, Siedlec, Gdyni, Waszyngtonu, Łodzi, Warszawy i Krakowa.

Każde spotkanie zaczynamy od sesji szkoleniowej, która trwa od 20 do 30 minut. Jest to prezentacja eksperta w swojej branży. Po szkoleniu można zadawać prelegentowi pytania i nawiązać relację w kuluarach networkingowych.

 

Opinie uczestników spotkań online

 

❗ Członkowie Towarzystw Biznesowych mają bezpłatny dostęp.❗
Link zostanie udostępniony na grupie na Facebooku.

 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje bilet na to wydarzenie?

49 zł brutto

Jak wygląda proces sprzedaży biletów?

Po kliknięciu przycisku „Kup bilet!” należy wypełnić formularz i opłacić bilet. Po zakupie na podanego maila zostanie wysłane potwierdzenie oraz dostęp do pokoju webinarowego.

Czy mogę dostać fakturę?

Tak, oczywiście. Przy wypełnianiu formularzu należy zaznaczyć odpowiednią opcję.

Gdzie odbędzie się spotkanie online?

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. W razie zmiany będziemy informować drogą mailową uczestników spotkania.

 

Dołączając do Towarzystw Biznesowych masz cotygodniowe spotkania networkingowe w cenie abonamentu!

Dołącz ze znajomym i zaoszczędź 500 zł!

Szczegóły: www.TarczaAntykryzysowa.online

Partnerzy

123