Jak pozyskiwać klientów z polecenia bez wysokich kosztów? [Warsztat]

Rozpoczęcie: 7 października 2020, 19:00
Zakończenie: 7 października 2020, 21:00
   
Adres: Sala Seminaryjna Centrum Kongresowego Opery Nova, ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz
Formuła: Wieczory Towarzystw Biznesowych
Organizator: Towarzystwo Biznesowe Bydgoskie
Telefon: +48 535 050 590
Email: m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl
od 123,00 
Kup bilet

Prelegent

Michał Osiej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW oraz Wydziału Zarządzania UW. Dyrektor Działu Networkingu TB S.A. oraz Manager Pogoń Biznes Klubu. Odpowiada za rozwój networkingu Członków TB. Poprowadził m.in. ponad 500 spotkań biznesowych w Polsce i za granicą. Właściciel firmy Grupa AB. Członek Zarządu Fundacji Nasza Szkoła. Doradza i konsultuje także organizacje pozarządowe w zakresie zwiększania swojego budżetu i prowadzenia udanych kampanii fundraisingowych i społecznych. Jest szkoleniowcem w zakresie fundraisingu i networkingu. Prowadzi bloga www.MichalOsiej.pl, na którym pisze o fundraisingu i networkingu. Autor książki „Fundraising krok po kroku”. Uwielbia czytać lektury o tematyce biznesowej.

Opis wydarzenia

Michał Osiej, Dyrektor Działu Networkingu Towarzystw Biznesowych SA

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW oraz Wydziału Zarządzania UW. Dyrektor Działu Networkingu TB S.A. oraz Manager Pogoń Biznes Klubu. Odpowiada za rozwój networkingu Członków TB. Poprowadził m.in. ponad 500 spotkań biznesowych w Polsce i za granicą. Właściciel firmy Grupa AB. Członek Zarządu Fundacji Nasza Szkoła. Doradza i konsultuje także organizacje pozarządowe w zakresie zwiększania swojego budżetu i prowadzenia udanych kampanii fundraisingowych i społecznych. Jest szkoleniowcem w zakresie fundraisingu i networkingu. Prowadzi bloga www.MichalOsiej.pl, na którym pisze o fundraisingu i networkingu. Autor książki „Fundraising krok po kroku”. Uwielbia czytać lektury o tematyce biznesowej.

UWAGA! Spotkanie będzie miało formę dwugodzinnego warsztatu.

Dyrektor Działu Networkingu w Towarzystwach Biznesowych, Michał Osiej, przedstawi następujące zagadnienia:

 1. Potencjał jaki niesie networking
 2. Czym nie jest networking
 3. Jak najefektywniej wykorzystać spotkanie osobiste
 4. Zasady networkingu na wydarzeniach biznesowych
 5. Zasada wzajemności w biznesie
 6. Jakie korzyści niesie networking oprócz rekomendacji
 7. Networking a najskuteczniejsi ludzie świata
 8. 14 nawyków wytrawnego networkera
 9. Jak skutecznie przekazywać rekomendacje
 10. 3 powody dla których nie otrzymuje się rekomendacji
 11. Jak profesjonalnie prosić i pomagać
 12. Potencjał oferty TB a networking
 13. Jak zrobić sobie własny test na networking
 14. Sekrety dobrej autoprezentacji
 15. Powerteamy w networkingu
 16. Antypostawa i wzór postawy w networkingu
 17. Najlepsze praktyki na poszczególnych etapach spotkania
 18. Zasada WZZ
 19. Jak przeprowadzić spotkanie 1 na 1
 20. Informacje zwrotne w networkingu
 21. 3 rzeczy, które można zrobić gdy nie wiemy jak pomóc
 22. Networking w social media

Michał Osiej to jeden najlepszych networkerów w Towarzystwach Biznesowych. Przez lata był opiekunem grup Towarzystw Biznesowych na wschodzie Polski, zorganizował wiele networkingowych spotkań z udziałem tak znakomitych Gości Specjalnych, jak Roman Kluska — człowiek legenda polskiego biznesu; Bertus Servaas — większościowy właściciel spółek wchodzących w skład VIVE Group i prezes VIVE Kielce, czyli wielokrotnego mistrza Polski i zwycięzcy Ligi Mistrzów w piłce ręcznej;  Marian Owerko — współzałożyciel i przewodniczący Rady Nadzorczej Bakalland; Władysław Grochowski — założyciel, współwłaściciel i prezes Grupy Arche, czyli polskiej firmy, która działa w branży deweloperskiej i hotelarskiej, słynąc z tego, że przywraca zabytkowym polskim budynkom dawnym blask (vide Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim).

———————————————————–

JEDNO spotkanie – WIELE korzyści!

 

➡ Dostęp do sieci kontaktów lokalnych, ogólnopolskich i europejskich – Nawet jeśli weźmiesz udział tylko raz w naszym spotkaniu, Twoja wiadomość zostanie przekazana dalej, ponieważ naszymi Członkami są przedsiębiorcy z całej Polski.

➡ Szkolenie na wybrany temat – Każde spotkanie to inny ekspert, który w fachowy sposób przedstawia wybrane zagadnienie ze swojej branży, która z pewnością przyda Ci się w biznesie.

➡ Dobre praktyki networkingowe – Nigdy nie byłeś/aś na spotkaniu networkingowym? Nie ma problemu! Wśród nas są doświadczeni przedsiębiorcy, którzy pomogą Ci się odnaleźć i przekażą Ci kilka cennych rad (Jak nawiązywać nowe relacje biznesowe? Jak o nie dbać? Jak powinien wyglądać idealny tydzień przedsiębiorcy?)

➡ Miłe towarzystwo nastawione na pomoc innym – W naszej organizacji stawiamy na pomoc drugiej osobie. Jeśli masz problem lub wyzwanie w swojej firmie, powiedz o tym na spotkaniu (w czasie sesji rekomendacji lub w kuluarach). Z pewnością znajdzie się osoba, która Ci pomoże.

 

💬 Rozmowy w kuluarach – Jeszcze przed oficjalną częścią spotkania możesz nawiązać relacje! Porozmawiaj z kilkoma osobami i poznaj ich firmy. W dalszej części spotkania, te kontakty Ci się przydadzą.

🎓 Część szkoleniowa – Podczas prezentacji Gościa specjalnego możesz dowiedzieć się fachowych rzeczy z jego branży, poznać dobre praktyki prowadzenia biznesu oraz skorzystać z doświadczenia eksperta. Często nasi prelegenci przedstawiają korzyści członkostwa w Towarzystwach Biznesowych oraz konkretne przykłady firm, które wzbogaciły się dzięki naszej społeczności.

📊 Prezentacja swojego biznesu – To jest czas dla Ciebie! Masz mało czasu, więc przygotuj konkretny i wciągający opis swojej działalności. Dzięki dobrej autoprezentacji, pozostaniesz zapamiętany przez innych i w kuluarach będziesz rozchwytywany.

🤝 Rozmowy po spotkaniu – Jesteś już po oficjalnej części spotkania. Wiesz już z kim warto porozmawiać, więc teraz wystarczy się tylko umówić na kawę i rozpocząć konkretne rozmowy o biznesie.

 

 

➡ Spotykasz się regularnie z przedsiębiorcami z różnych branż! Możesz spotkać się w sposób regularny z innymi Członkami Towarzystw Biznesowych w Twoim mieście i całej Polsce. Będziesz poznawać nowe firmy i poszerzać swoje horyzonty biznesowe. Bardzo prawdopodobne, że nawiążesz liczne współprace, znajdziesz partnerów biznesowych, dostawców usług, inwestorów oraz klientów.

➡ Masz stały dostęp do rekomendacji z całej Polski! Jako Członek Towarzystw Biznesowych będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy, gdzie udostępniamy rekomendacje od innych przedsiębiorców. W ten sposób otrzymujesz gotową listę zaufanych firm, z którymi warto współpracować.

➡ Szkolisz się z wybranych dziedzin i masz na to zniżkę! W całej Polsce odbywają się specjalistyczne szkolenia stacjonarne (z przywództwa, ze sprzedaży, z networkingu). Możesz liczyć oczywiście na preferencyjne ceny dla siebie i swoich pracowników.

➡ Bierzesz udział w ogólnopolskich konferencjach! Co roku organizujemy konferencje biznesowe, w których biorą udział prezesi największych spółek i z którymi Ty też możesz nawiązać współprace.

 

 

✅ 17 Towarzystw Biznesowych w Polsce

✅ 21 grup networkingowych

✅ 400 przedsiębiorców

✅ Co tydzień nowe możliwości biznesowe

✅ Doświadczeni eksperci z wielu branż

Agenda

19:00

Rozmowy kuluarowe

19:15

Przywitanie Gości i lektura duchowa

19:20

Bufet (czas na nałożenie posiłku)

19:30

Prezentacja prelegenta

19:55

Pytania do Prelegenta

20:00

Sesja autoprezentacji i rekomendacji

20:30

Sesja podziękowań

20:45

Ogłoszenia

20:50

Zakończenie części oficjalnej (rozmowy kuluarowe)

21:00

Rozmowy kuluarowe

Zainteresowany wydarzeniem?

od 123,00 

Partnerzy