Jak będąc szefem stałem się podwładnym swoich podwładnych.

Rozpoczęcie: 11 czerwca 2021, 07:00
Zakończenie: 11 czerwca 2021, 08:30
   
Formuła: Spotkania online
Telefon: 602 616 210
Email: m.gnyszka@towarzystwabiznesowe.pl

Prelegent

Maciej Gnyszka

Człowiek, który zna prawie wszystkich, a dowolny problem – bez względu czy chodzi o dostarczenie asfaltu beczkowanego na Madagaskar, czy odbiór w ciągu godziny na drugim końcu Polski płaszcza dla mamy – potrafi dzięki swoim relacjom rozwiązać w ciągu parunastu minut. Doświadczony networker z ponad 10-letnim stażem, twórca pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors oraz współwłaściciel Pracowni Synergii. Pomysłodawca projektu StartUp na Maxa, której celem jest ogłoszenie św. Maksymiliana patronem przedsiębiorców i startupów. Autor książki „Dlaczego networking nie działa?

Założyciel Towarzystw Biznesowych, które powstały w 2010 roku po to, by stworzyć jak najliczniejszą i jak najbogatszą klasę średnią skupiającą przedsiębiorców podzielających te same wartości: przywiązanie do cywilizacji łacińskiej i jej dwóch aspektów: katolicyzmu i wolnego rynku.

Opis wydarzenia

Webinar dostępny będzie dla uczestników projektu www.stobledow.pl

 

Temat: Jak będąc szefem stałem się podwładnym swoich podwładnych.

 

Prelegent: Maciej Gnyszka

Założyciel Towarzystw Biznesowych i pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors, współwłaściciel agencji 360 – Pracowni Synergii.

 

Zapraszamy na stronę poświęconą projektowi: 100 biznesowych błędów, które popełniłem w ciągu ostatnich 10 lat. Dlaczego mnie nie zabiły i czego nauczyły.

www.stobledow.pl

 

Opinie uczestników spotkań online

 

Link do webinaru zostanie udostępniony na grupie na Facebooku.

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy