Towarzystwo Biznesowe Trójmiejskie

Towarzystwa Biznesowe SA to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż.

Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Towarzystw.

Śniadania biznesowe

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas śniadania budują wartościowe relacje.

Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy Spotkania Otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking. To doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych i podniesienia swoich kompetencji w ramach sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji.

Jak wygląda śniadanie biznesowe?

Wieczory Towarzystw Biznesowych

Wieczory Towarzystw Biznesowych to nabierająca rozpędu inicjatywa Towarzystw Biznesowych SA, będąca alternatywą dla śniadań biznesowych.

Wyróżnia je mniej zobowiązująca, comiesięczna formuła, a także pora dnia, która nie wymaga porannej pobudki. Dodatkowo część szkoleniowa jest dużo bardziej rozbudowana. Główny cel spotkań pozostaje jednak zbliżony, i jest nim szeroko pojęty networking. Wieczory dedykowane są przedsiębiorcom, menadżerom, przedstawicielom wolnych zawodów – zarówno naszym Członkom, sympatykom, jak i zupełnie nowym osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Podczas spotkań nie obowiązuje wyłączność branżowa.

5 elementów Wieczoru Towarzystw Biznesowych

Klub Towarzystw Biznesowych

Ideą Klubu Towarzystw Biznesowych jest tworzenie luksusowej przestrzeni wymiany doświadczeń biznesowych, a także integrowanie ludzi sukcesu, którym bliskie są wartości chrześcijańskie.

Członkostwo umożliwia korzystanie z bogatej oferty szkoleń i prelekcji organizowanych podczas ekskluzywnych eventów. Towarzystwa Biznesowe powstały jako platforma networkingowa dla przedsiębiorców o konserwatywnych poglądach – Klub Towarzystw Biznesowych będzie taką platformą dla najsilniejszych firm, z mocno ugruntowaną pozycją.

Spotykaj się co miesiąc - buduj relację z największymi

Zarząd grupy

Dawid Witych

Prezes (grupa wieczorna)

Piotr Witek

Wiceprezes (grupa wieczorna)

Marta Woźny-Tomczak

Prezes (grupa piątkowa)

O Towarzystwach Biznesowych

Poznaj inny networking!

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest wzrost obrotów naszych firm. Spotykamy się po to, by dzięki networkingowi pozyskać nowe kontakty i kontrakty. Na tym jednak nie koniec.

Nasz networking to coś więcej niż nawiązywanie kontaktów biznesowych!

Dzięki Towarzystwom mamy możliwość rozwoju własnych umiejętności szczegółowych (cotygodniowe prelekcje ekspertów różnych dziedzin, przepływ wiedzy od innych członków TB) oraz ogólnobiznesowych (autoprezentacja, sprzedaż).

Spotkania Towarzystw wspierają przedsiębiorców w budowaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych – tak, by były one trwałe i oparte na solidnych podstawach, co przekłada się na ich efektywność i płynącą z niej satysfakcję.

Według konceptualizacji Pierre’a Bourdieu networking to sztuka tworzenia sieci osób życzliwych.

To dzięki niej możliwy jest wspólny wzrost wszelkich form kapitału – od kulturowego, przez społeczny, aż po finansowy. Obcowanie z innymi profesjonalistami pociąga i motywuje do samodoskonalenia.

Nowe kontakty w innych branżach pozwalają nie tylko na bezpośrednie pozyskanie nowych kontraktów, ale i na łatwiejszą penetrację rynku w poszukiwaniu zleceń bądź wykonawców. Networking to równoczesny wszechstronny rozwój, możliwość służenia innym oraz korzyści z pomocy Członków Towarzystw.

Dzięki istniejącym sieciom kontaktów, które każdy z członków Towarzystw stworzył przez lata, powiększa się także sieć kontaktu wszystkich Członków TB w całej Polsce. W tym właśnie tkwi jedna z głównych sił Towarzystw!

Największym motorem ludzkiego działania są wartości. Dlatego wybraliśmy najszlachetniejsze z nich jako nasze własne.

Wartości i ideały chrześcijańskie wcielamy w życie w codziennej pracy, biznesie i działalności społecznej.

Jednocześnie od czasu do czasu organizujemy również rekolekcje skierowane do osób przedsiębiorczych. Budujemy w Polsce przestrzeń przyjazną przedsiębiorcom, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich. Dlatego podczas spotkań kilka minut poświęcamy na inspirującą lekturę duchową, ściśle związaną z aktywnością zawodową i biznesową.

Ponadto na nasze spotkania zapraszamy regularnie przedstawicieli fundacji, dzieł miłosierdzia oraz innych NGO’sów, by opowiedzieli nam o swojej pracy

Skontaktuj się z nami w razie pytań

Maciej Gnyszka

Partnerzy

123