Całe szczęście dla tych, których branże stanęły całkowicie… zawsze rodzą się nowe szanse w zupełnie innych obszarach. Wśród Akcjonariuszy TB mamy m.in. Michała Witkowskiego, który specjalnie dla środowiska Towarzystw Biznesowych poprowadzi jutro szkolenie online o tym jak skorzystać na tym, że eCommerce przeżywa teraz swoje najlepsze chwile w historii. Poprosiliśmy Michała, żeby było to szkolenie przede wszystkim dla tych, którzy nigdy się tym nie zajmowali, nie mają żadnych magazynów, żadnego własnego produktu, a chcą jedynie przetrwać.

Oto materiał, który szybko przygotował dla nas Michał:


Wiele osób obawia się nadciągającej katastrofy.

Jest pewna grupa zawodów, która odczuła już nieprzyjemne skutki epidemii… Pewnie jeszcze 20 lat temu odzyskanie stabilizacji w takim momencie, byłoby trudne.

Na szczęście obecnie można szybko stanąć na nogi!

Dziś mamy internet… Wiele dziedzin naszego życia przeniosło się do internetu. Zgadnij, która branża mimo kryzysu osiąga ogromne zyski? Ok, pewnie dobrze wiesz, że… to handel internetowy

Bez ogólników, niech liczby przemówią…

W branży spożywczej sprzedaż wzrosła 400%!

…albo spójrz na kategorię Komputery, na Allegro… Tak wyglądało to w I kwartale ubiegłego roku…:

(koniecznie włącz obrazki)

Kategoria komputery na Allegro – 01.01.2019 – 14.04.2019 r

 A tak wygląda to w tym roku: 

Taki trend obserwujemy w wielu branżach! Dane te potwierdzają również członkowie społeczności przedsiębiorców skupionych wokół Sekretów Handlu, społeczności, którą prowadzę.

A teraz zobacz jak wygląda sytuacja w sklepie osoby, która stosunkowo niedawno przeniosła swój handel do internetu:

To jest obrót, a zysk stanowi 10-15%. Robi wrażenie, prawda?

A poniżej statystyki przedsiębiorcy działającego w e-commerce od ponad 2 lat…:

Zamieszanie z koronawirusem nie jest zagrożeniem dla handlu internetowego – wręcz przeciwnie! Rozumiesz już, że sprzedaż przez internet to może być lekarstwo na kryzys? 🙂

Oczywiście trzeba wiedzieć jak to robić. Sporo osób działa bez dobrego planu — sprawdzone metody sprzedaży pomagają znacznie podnieść dochodowość tego biznesu. Osoby, których statystyki widzisz powyżej, działają wg sprawdzonej metodyki.

Stosują zasady to co nazwaliśmy Allegrowym Systemem Sprzedaży. Słyszałeś już o tym?

Dlaczego ten model jest taki skuteczny? Z kilku powodów!

#1 Można zacząć bez dużego kapitału.

Nie trzeba inwestować pieniędzy. Na początku oczywiście, zarobki będą mniejsze, ale z każdym miesiącem – wraz ze wzrostem Twojej wiedzy i doświadczenia – stale będziesz mógł zwiększać zyski.

#2 Można pracować z dowolnego miejsca na Ziemi

Możesz pracować skąd chcesz — przez to, że na początku produkty wysyłasz do klientów bezpośrednio z hurtowni, a nie ze swojego magazynu, nie musisz biegać na pocztę i pakować towaru.

#3 Można działać bez wcześniejszego doświadczenia w handlu

Allegrowy System Sprzedaży został stworzony w taki sposób, aby każdy szczegół prowadzenia handlu internetowego został dokładnie wyjaśniony. Od zagadnień prawnych, przez obsługę sklepu, aż po kontakt z klientem.

Podoba się Państwu ten temat? Przeszło Państwu przez myśl, że może najwyższa pora samemu być właścicielem sklepu internetowego?

Nic prostszego! Wystarczy dołączyć jutro, czyli we wtorek, 28.04 o godzinie 14:30 do otwartego szkolenia online, w którym autorzy metody Allegrowy System Sprzedaży — Michał Witkowski i Kamil Zawistowski opowiedzą jak w 2020 roku rozkręcić dochodową sprzedaż w sklepie internetowym lub na Allegro.

Szkolenie potrwa ok. 2 godzin. Jeśli już teraz mają Państwo jakieś pytania — warto je zapisać, gdyż jutro będzie można je zadać w trakcie szkolenia!

P.S. Dla Członków i Sympatyków TB przewidziane są super bonusy. Warto być na żywo 🙂

PP.S. Link do pokoju webinarowego jest następujący: http://la.sekretyhandlu.pl/webinar-online-tb 🙂

Partnerzy

123