Jeśli:

  • lubisz ludzi, lubisz rozmawiać i potrafisz słuchać
  • Twoi znajomi uważają Cię za osobę przyjazną, empatyczną i często zgłaszają się do Ciebie po pomoc
  • potrafisz sprawnie posługiwać się językiem, być elastyczny/a i odważny/a w rozmowie
  • lubisz przekonywać innych do swoich opinii, nie boisz się wyrażać swojego zdania i mówisz z pewnością w głosie
  • aby być zadowolonym/ą z siebie pod koniec dnia, potrzebujesz czuć, że coś konkretnego osiągnąłeś/aś
  • masz wewnętrzny ogień, który motywuje Cię do tego, aby robić więcej
  • lubisz jasne zasady i ważna jest dla Ciebie praca w dobrze zorganizowanym środowisku
  • …to być może jesteś osobą, której szukamy!

Powiększamy bowiem nasz zespół sprzedaży i szukamy świetnego sprzedawcy.

Towarzystwa Biznesowe SA to firma której podstawową gałęzią biznesu jest networking. Towarzystwa Biznesowe wyznają zasadę, że motorem ludzkiego działania są wartości. Dlatego wybraliśmy najszlachetniejsze z nich jako nasze własne.

Spotkania Towarzystw wspierają przedsiębiorców w budowaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych – tak, by były one trwałe i oparte na solidnych podstawach, co przekłada się na ich efektywność i płynącą z niej satysfakcję. Networking to sztuka tworzenia sieci osób życzliwych. To dzięki niej możliwy jest wspólny wzrost wszelkich form kapitału – od kulturowego, przez społeczny, aż po finansowy.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z naszymi obecnymi Klientami
  • otwieranie kolejnych miast gdzie będą odbywały się regularne spotkania
  • inne prace w ramach stanowiska

Wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

  • masz predyspozycje i cechy osobowości opisane na początku ogłoszenia
  • masz motywację i chęć do pracy,
  • łatwo nawiązujesz kontakt i czujesz się swobodnie w rozmowie

Oferowane warunki:

  • praca w Twoim Regionie
  • zgrany, wspierający zespół,
  • jasne i realne oczekiwania co do wydajności i osiąganych rezultatów,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja od osiągniętych celów sprzedażowych.
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • praca zdalna w terenie

Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV w formacie PDF na adres: rekrutacja@towarzystwabiznesowe.pl – w temacie wiadomości wpisz “DYREKTOR REGIONALNY” – Twoje imię i nazwisko”.

Partnerzy