Na potwierdzenie tego newsa chwilę trzeba było poczekać, ale jest! Jedna z najbogatszych Polek, gwiazda Żyj w Obfitości z 2016 roku wystąpi także w tym roku!

Barbara Grzelak to postać nietuzinkowa.

Jak sama o sobie pisze:

Przedsiębiorczość wyniosła z domu, będąc wnuczką sklepikarzy i córką „prywaciarzy” (w cudzysłowie, bo w PRL „prywaciarzom” nie było łatwo, o czym zresztą prelegentka opowie). Jako żona przedsiębiorcy i przemysłowca, głównego udziałowca Grupy ATLAS, Grzegorza Grzelaka*, od lat z bliska obserwuje rozwój Grupy ATLAS. Jest współtwórczynią łódzkiego ośrodka spa i fitness Stacja Nowa Gdynia. A przede wszystkim – żoną i matką.

Wykład Pani Barbary na edycji w 2016 r. pt. Jak szczęśliwie żyć w małżeństwie był kilkukrotnie przerywany burzą oklasków i gorąco polecamy wysłuchanie jego fragmentu już teraz: 

Pełen wykład dostępny jest na: http://bit.ly/ZwO2016_Grzelak

Tymczasem dziś o północy ceny biletów naszej konferencji wzrosną o 40%, dlatego prosimy o niezwlekanie z decyzją o zajęciu swojego miejsca: www.ZyjWObfitosci.pl 🙂

————————-

*) Wnikliwi obserwatorzy list najbogatszych Polaków spytają, czy chodzi o Grzegorza Grzelaka, który od lat regularnie pojawia się w zestawieniu setki najbogatszych. Odpowiedź brzmi: tak.

Partnerzy

123