Chociaż zawiesiliśmy do odwołania wszystkie stacjonarne spotkania biznesowe Towarzystw Biznesowych, to networkujemy dalej. I nie zamierzamy przestać, bo przecież prawdziwy networking to rzetelne służenie innym i profesjonalne proszenie o pomoc. A w tym trudnym dla wszystkich przedsiębiorców okresie wzajemne wsparcie nabrało jeszcze większego znaczenia.

Jak uprawiać networking w dobie zagrożenia epidemiologicznego?

Z pomocą przychodzą zdobycze cywilizacji, takie jak Internet, media społecznościowe i narzędzia do organizowania spotkań online.

Od przyszłego tygodnia Towarzystwa Biznesowe będą organizować takie właśnie spotkania online w postaci webinarów dla Członków Towarzystw Biznesowych oraz Gości. Dołożymy wszelkich starań, żeby te wirtualne spotkania miały charakter networkingowy i dawały uczestnikom podobną wartość, co śniadania i wieczory biznesowe.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o Towarzystwach Biznesowych i o korzyściach, jakie daje bycie Członkiem naszej organizacji, to zapraszamy do uczestnictwa w tych webinarach.

Kiedy będzie można się zapisać na pierwsze takie spotkanie online?

Jesteśmy w trakcie prac nad tym rozwiązaniem. Szczegóły podamy na początku przyszłego tygodnia.

Żeby nie przegapić żadnego ważnego komunikatu w tej kwestii, warto śledzić nasz fanpage na Facebooku oraz zapisać się na newsletter Towarzystw Biznesowych.

Partnerzy