Merkuryusz Towarzystw Biznesowych

„Merkuryusz” to czasopismo Towarzystw Biznesowych, które jest tworzone przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Każdy numer to praktyczne porady, ciekawe informacje z życia naszej organizacji oraz mnóstwo inspiracji. Piszemy o biznesie, o wartościach i o networkingu. Czytelnikami „Merkuryusza” są właściciele firm, przedstawiciele wolnych zawodów, menedżerowie wyższego i średniego szczebla. Sieć dystrybucji naszego czasopisma obejmuje nie tylko cotygodniowe śniadania biznesowe, wieczory biznesowe, kolacje Klubu Towarzystw Biznesowych, a również nasze coroczne wydarzenia, jak konferencja „Żyj w Obfitości” oraz Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego. „Merkuryusz” dostępny też jest m.in. w sieci kawiarni Etno Café.

Pobierz wcześniejsze numery "Merkuryusza"!

Merkuryusz nr 15

Merkuryusz nr 15

Merkuryusz nr 13-14

Merkuryusz nr 13-14

Merkuryusz nr 12

Merkuryusz nr 12

Merkuryusz nr 11

Merkuryusz nr 11

Merkuryusz nr 10

Merkuryusz nr 10

Jak zamówić?

Merkuryusz jest czasopismem bezpłatnym. Członkowie Towarzystw Biznesowych otrzymują czasopismo podczas śniadań biznesowych. Osoby, które nie mają możliwości uczestniczyć w naszych spotkaniach lub chciałyby otrzymać większą ilość Merkuryuszy, mają możliwość zamówić najnowszy numer na naszej stronie.

Zareklamuj swoją firmę w Merkuryuszu!

Ponadto istnieje możliwość zamieszczenia reklamy w naszym czasopiśmie. Cena takiej reklamy uzależniona jest od jej formatu. Szczegóły oferty reklamowej dostępne są w poniższym pliku do pobrania.
Pobierz ofertę reklamową
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:
kontakt@towarzystwabiznesowe.pl

Napisz artykuł i wypromuj się!

Już myślimy nad kolejnym numerem i dlatego zachęcamy wszystkich do zgłaszania propozycji artykułów, które zostaną opublikowane w Merkuryuszu. Jeśli chodzi o tematykę artykułu, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Na łamach naszego czasopisma pojawiają się teksty typowo biznesowe i marketingowe, dotykające aspekt społeczny czy duchowy.

Galeria

Merkuryusz nr 11 Merkuryusz nr 12 Merkuryusz nr 13-14 Merkuryusz nr 15 Merkuryusz nr 16

Zapisz się na bezpłatną prenumeratę


    Partnerzy

    123